O Světu tepelných čerpadel ostrava

Stavební středisko společnosti STARTRONIC s.r.o. působí na trhu od roku 1996 a mimo jiné se zabývá výstavbou a rekonstrukcí budov bytového fondu. S rostoucími požadavky investorů a stavebníků na technologie využívající energie z obnovitelných zdrojů, jsme zřídili v roce 2012 středisko s názvem „SVĚT TEPELNÝCH ČERPADEL“

Toto středisko se specializuje na dodávky a montáže tepelných čerpadel a solárních systémů. Pro naše zákazníky dodáváme sortiment výrobků od ověřených výrobců a dodavatelů. Kvalitu našich služeb zajišťuji pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v oboru obnovitelných zdrojů, zejména specialisté na tepelná čerpadla a solární systémy.

Samozřejmou součástí našich dodávek je kvalitní a rychlý záruční a pozáruční servis, který je zajištěn odborně školenými pracovníky přímo u výrobců. Našim cílem jsou komplexní dodávky otopných soustav, chladících soustav a zdrojů pro malé a střední výkony od 5 do 500 kW, s důrazem na maximálně úsporný provoz a komfort zákazníka, tak abychom naplnili náš slogan:

„VAŠE TEPLO V NAŠICH RUKOU"